پذیرش کارآموز

پذیرش کارآموز در شرکت امیرالکترونیک آراد

مرکز آموزش امیرالکترونیک آراد با هدف ایجاد شرایط مناسب برای دانشجویان رشته های برق و الکترونیک جهت طی نمودن دوره کارآموزی به شکل مفید ، ۴ سبک متفاوت به شرح زیر ارائه داده است که دانشجویان می توانند در صورت تمایل  یکی از از آن ها را انتخاب نمایند :

۱٫جذب کارآموز دارای مهارت و توانمندی های حداقلی (رایگان) :

در این سبک کارآموز به تعداد ساعت درج شده در معرفی نامه صادر شده از سوی دانشگاه ، در زمینه های پیشنهادی مرکز فعالیت می کند و ضمن کسب تجربه ، مهارت های قبلی خود را تقویت می نماید.

این سبک به دانشجویانی پیشنهاد می شود که دارای مهارت های حداقلی در زمینه برق و الکترونیک از قبیل طراحی مدار چاپی  PCB  ، سابقه انجام پروژه با میکروکنترلر  AVR ، مونتاژ بردهای الکترونیکی و … به صورت مقدماتی می باشند.

۲٫جذب کارآموز بدون هیچ گونه مهارت و توانمندی (رایگان) :

در این سبک دانشجویانی که هیچ گونه مهارتی در زمینه برق و الکترونیک ندارند می توانند در یکی از دوره های مذکور به صورت رایگان ثبت نام کنند و مابقی ساعات دوره کارآموزی خود را صرف امور مختلف مرکز از قبیل انجام فعالیت های پروژه ای ، تبلیغاتی ، اداری و… مرکز آموزش امیرالکترونیک آراد نمایند.

۳٫جذب کارآموز در دوره های آموزشی :

در این سبک کارآموز در دو دوره آموزشی به انتخاب خود شرکت می نماید و مابقی ساعات کارآموزی صرف انجام پروژه های کاربردی مرتبط با دوره های آموزشی می نماید.لازم به ذکر است در این سبک میزان حضور در مرکز فقط به اندازه مدت زمان دوره های آموزشی انتخابی می باشد و در صورت تمایل برای انجام پروژه می تواند در مرکز حضور یابد.

این سبک به دانشجویانی پیشنهاد می شود که زمان کافی و مناسب جهت گذراندن دوره کارآموزی به صورت کامل را ندارند و به دنبال یادگیری مهارت های کاربردی در زمینه برق و الکترونیک می باشند .

۴٫جذب تیم کارآموز با هدف ورود به بازار کار :

در این سبک یک تیم کارآموزی متشکل از ۵ نفر با یادگیری ۵ مهارت کاربردی در قالب دوره های آموزشی و هم چنین انجام پروژه های مرتبط آماده ورود به بازار کار می شوند. هزینه ۵ دوره آموزشی با تخفیف ویژه محاسبه می گردد. این طرح به افرادی پیشنهاد می شود که درصدد ورود به بازار کار می باشند و با انتخاب این سبک می توانند علاوه بر گذراندن دوره کارآموزی و یادگیری ۵ مهارت کاربردی ، شرایط لازم جهت استخدام در شرکت ها و مراکز مختلف را فراهم آورند.

مطالب مشابه

دوره میکروکنترلر ARM STM32

آشنایی مختصر با دوره میکروکنترلر ARM STM32 در این دوره...

دوره برق ساختمان

عناوین سر فصل آموزش دوره برق ساختمان: – آموزش مبانی...

دوره برق صنعتی

شامل آموزش: – مبانی و اصول الکتریسیته از پایه -توضیح...